Punar Mobilya
HAKKIMIZDA

1996 yılında üretime başlayan Punar Mobilya klasik anlayıştan uzak size özel her türlü ev ve ofis mobilyaları ile modüler sistemde mutfak, banyo dolabı, yatak odası, genç odası, villa tasarım ve dekoru, ofis, cafe, restaurant tasarım ve dekoru; her türlü kapı çeşitleri Cnc Kapı,Pvc Membran Kapı,Laminant Kapı,Lamine (Melamin)Kapı,Lake Kapı,Ahşap ve Mobilya Kapı,Panel Kapı üretimi yüksek kalitede ve çağdaş sistemlere uygun bir şekilde üretilmektedir. Punar Mobilya, mobilya ile ilgili her türlü malzemeyi kullanabilecek teknik alt yapıya sahiptir. Bir başka deyişle her türlü malzeme ham olarak üretime girip, Punar Mobilya' da işlenip mamul hale dönüştürülmektedir. Punar Mobilya bir çok projeye imza atmış ve bu alanda güvenilen bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Eğitim yapıları, iş merkezleri, konferans salonları, sağlık yapıları, mağazalar gibi özel uzmanlık gerektiren büyük kapsamlı projelerin komple dekorasyon ve tefriş işlerini de başarı ile yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. Punar Mobilya üretim kapasitesini sürekli olarak gelişen teknolojiye paralel olarak yenilemekte ve geliştirmektedir. Tüm üretim malzemeleri özenle seçilmekte, insan sağlığı ve çevreye uygun olmayan hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. Her konuda olduğu gibi bu konuda da Avrupa normlarına uyulmakta, kanserojen etkisi bulunmayan ve insan sağlığına zararlı madde içermeyen yüksek kaliteli malzemelerle çalışan bir firmadır. Punar Mobilya'nın en önemli farkı, fiyat seçeneği, kalitesi ve tasarım zenginliğidir. Standart ürünler dışında size özel tasarımlarla zamanında iş teslimi yapılmaktadır. Size özel dizaynı yapan firmamız öncelikle kaliteyi göz önünde bulundurarak, günümüzün çağdaş çizgisini yakalamıştır. İsteğe göre tasarım yapan Punar Mobilya en iyi ahşap ve mobilya malzemelerini sunmuş olduğu portresiyle en küçük detaylara kadar inerek, üretim aşamasından teslimata kadar profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İhtiyacınız olan en küçük mobilya dahil olmak üzere istediğiniz ürünü sizinle beraber tasarlayarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

TARİHÇEMİZ

Punar Mobilya 1997 yılında ahşap ve panel kapı, pencere sistemleri ile faaliyetine başlayıp, 1998 yılında mutfak dolabı, yatak odası, vestiyer üretimini de ekleyip, 2000 yılında ise tv ünitesi, yemek odası, çocuk odası, genç odası, ofis dekorasyonunu da katarak üretimine devam etmektedir. Punar Mobilya bugün 3 marka tescilli TSE Belgesi ve son teknolojik CNC makine parkuru ile kendine özgü tasarımlarıyla 2013 yılında ORAN Kalkınma Ajansı projeleri ile desteklenen fabrikası ile Ar-Ge çalışmaları konusunda faaliyetlerine son hızla devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimizi kullanan üretici ve son kullanıcılara üretim yaptığımız mobilya ve ahşap ürünlerine dünya standartlarındaki kalitemizle buluşturarak müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktayız.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ürünler sunmak ve en hızlı hizmetleri vermektir.

Üretimini sürekli geliştirerek oluşturduğumuz rekabet avantajı ile sektöründe tercih edilen firma olmak.

POLİTİKAMIZ

Kaliteli ürün, Zamanında sevkiyat, Kalitemiz ile rekabet edebilir fiyat, Müşterilerimizin isteklerine hızlı cevap, Sürekli yeniliklere ve teknolojiye açık olmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak.